Hakkımızda

Sende Tuttur, iddaa, maç. analizleri ve maç tüyoları veren bir stiedir. Sitemi üzerinde sadece tavsiye ve önerilerde bulunuyoruz. Hiçbir şekilde hiçbir karardan sorumlu olmadığımızı bildirmek isteriz. 
Sendetuttur.com hiçbir şekilde insanlara kazançları garanti etmez,  sizlerin bilgilerini hiçbir şekilde başka bir yerde kullanmaz. sendetuttur.com sadece maç kuponu paylaşımı yapan, insanlara önerilerde ve tavsiyelerde bulunan maç tahmini / analizi yapan sitedir. 
Site üzerinde bulunan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı ve tavsiye / öneri niteliğindedir. Sitemiz üzerinde bir biglinin paylaşılması tamamen yasaktır. 
Futbol maçları, NBA maçları ve diğer maç kuponları insanlara iiyi gelir elde eden ve maç severlerin tutturma olasılığından ötürü sürekli oynanan oyundur. İnsanlar maç sevgilerini ve kuponlarını sendetuttur.com üzerinden paylaşarak insanlara yardımcı olabilir / tavsiyede bulunabilir. 
Site üzerinden sadece "online" hizmet bulunmaktadır. Herhangi bir somut hizmetimiz bulunmamaktadır. 
Ziyaretçiler, kendi kararlarını kendileri verecektir. Bizler kupoın paylaşımı yaparak tutması büyük kuponları sizlere sunuyoruz sadece. 
18 yaşından küçük kişiler sitemize giremez. 
Bu metinler, sendetuttur.com sitesine girdiğiniz andan itibaren geçerli olan maddelerdir.

İddaa tahmin v2 yazılımı
SSL master